Trainers :

 

Bart Goven

Dirk Mertens

Tim Janssens

Bas Tuin : Doelmannen

 

Afgevaardigde:

- Andy Franssen

- Saskia Blom

 

Trainingen:


Woensdag - vrijdag
18u00-19u15

 

Spelers:

 

1 Bex Seppe
2 Corten Sem
3 Driesen Camu
4 Franssen Lien
5 Hagers Victor
6 Lemberg Fleur
7 Mertens Arne
8 Tielemans Toon
9 Vanheesbeck Milan
10 Van Leuveren Tycho

11.

12

13

14


Kalender U8 Wit  en  U8  Geel

 

zondag, 1. september                10:00              FC. ESPERANZA PELT vs. KFC. HAMONT 99

zaterdag, 7. september              10:00             ZONHOVEN UNITED FC vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 15. september              10:00              FC. ESPERANZA PELT vs. K. LUTLOMMEL VV.

zaterdag, 21. september            11:00              KVV. WEERSTAND KOERSEL vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 29. september              10:00              FC. ESPERANZA PELT vs. GS BREE-BEEK

zondag, 6. oktober                      09:30             K. BOCHOLTER VV. vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 13. oktober                    10:00             FC. ESPERANZA PELT vs. KSK. MEEUWEN

zondag, 20. oktober                    10:00             KFC. HAMONT 99 vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 27. oktober                    10:00             FC. ESPERANZA PELT vs. ZONHOVEN UNITED FC

zaterdag, 2. november                10:00             K. LUTLOMMEL VV. vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 10. november                10:00             FC. ESPERANZA PELT vs. KVV. WEERSTAND KOERSEL

zondag, 17. november                10:00             GS BREE-BEEK vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 24. november                10:00             FC. ESPERANZA PELT vs. K. BOCHOLTER VV.

zondag, 1. december                  09:30             KSK. MEEUWEN vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 8. december                  10:00             FC. ESPERANZA PELT vs. LOMMEL SK

zaterdag, 14. december              10:00            LINDELHOEVEN VV. vs. FC. ESPERANZA PELT

zaterdag, 21. december              14:00             LOMMEL SK vs. FC. ESPERANZA PELT

zondag, 29. december                10:00              FC. ESPERANZA PELT vs. LINDELHOEVEN VV.